2019 Enza Mobilya Modelleri ve Fiyatları

2017 Enza Mobilya Bebek Odaları

Yeni anne baba olanların heyecanına ortak olmaya çalışan 2017 Enza Mobilya Bebek Odaları modelleriyle sizlere birçok seçenek sunuyor. Zamanın ilerlemesiyle birlikte çok farklı seçeneklerde modeller ortaya çıkmaya başladı. Daha canlı renkler ön planda. Çocukların odalarında daha rahat bir şekilde hareket etmelerini sağlayan modeller ile ailelerinde işlerini kolaylaştıracak birçok seçenek ortaya çıkıyor.

Özellikle beşiklerin herhangi bir nesnenin görüntüsünde yapılması Enza Mobilya‘nın trendleri arasında. Ayrıca beşikler de bulunan çekmecelerin fazlalığı ise göze çarpan bir diğer unsur oluyor. Giysi dolapları eskiye göre daha geniş bir alana sahip. Bu sayede çocuklarınızın eşyalarını yerleştirirken fazladan düşünmenize gerek kalmıyor.

Günümüzde daha fazla öneme sahip olan bebek odalarında şıklık ve modernlik önem kazanıyor. 2017 Bebek Odaları bu sene istediğiniz şıklığı sizlere sunuyor. Çok fazla seçenekte figürlerin eşyaları kaplaması odaya ve mobilyalara canlılık getirmiş oluyor. Kız çocukları için daha fazla süslü ve pembe tonları ağırlık kazanırken erkek çocuklarında mavi tonlarını görsek de birçok renk seçeneğiyle mobilyalar görmek mümkün.

 

Kategori: Bebek Odaları

Yorum Yazın
Yukarı
www.enzamobilyamodelleri.com sitesi enza mobilya resmi sitesi değildir. Enza Mobilya ile ilgili şikayetleri / öneri ve istekleri >>> www.enzahome.com.tr resmi sitesinden yapabilirsiniz.
Google Reklam Politikası