2019 Enza Mobilya Modelleri ve Fiyatları

2017 Enza Mobilya Kitaplık Modelleri

Çok fazla kitap okuyanlar için kitaplarını yerleştirecekleri yerler de büyük bir öneme sahiptir. 2017 Enza Mobilya Kitaplık Modellerinde çok farklı seçenekler ön plana çıkıyor fakat öncelikle klasik tarzda ki kitaplıklar her zaman ki konumunu koruyor. Farklı renklerde de bulabileceğiniz bu kitaplıklar istediğiniz boyutlarda size teslim ediliyor. Bu dolaplara değişik renklerin olması kitaplığınıza canlılık katan bir diğer unsur.

Fakat daha farklı tarzlarda kitaplıklar ön plana çıkmış durumda. 2017 Kitaplık Modelleri herhangi bir objenin şeklinde düzenlenmiş bir şekilde karşımıza çıkıyor. Büyük alandan çok bir şekil arayanlar için bu tarz kitaplıklar yeni sezonun en trendleri arasında. Şekillerinin yanı sıra bu şekillere uygun olarak renklerde tasarlanan kitaplıklar özellikle gençler tarafından oldukça ilgi görüyor.

Duvara monte edilen Kitaplık Modelleri de yeni ürünlerin başında geliyor. Duvarınızda ki boşlukları şık bir şekilde değerlendirmek isteyenler için farklı raf türlerinde ki kitaplık modelleri tercih edilen bir diğer modellerden. Kitaplığın açık kısımlarının yanı sıra aralıklı olarak dolaplarında bulunduğu modeller en yeni modeller arasında.

Hempton kitaplık modeli enza

Evinizde kitaplık ihtiyacınız var ise TV ünitesi modellerin de kitaplık olarak kullanabileceğiniz modeller de bulunmaktadır.Hem TV ünitesini yenilemiş olursunuz hem de kitaplık ihtiyacınızı karşılamış.

Enza Tv ünitesi kitaplık modeli 287 TL dir zumm tv ünitesi kitaplık fiyatı

Yorum Yazın
Yukarı
www.enzamobilyamodelleri.com sitesi enza mobilya resmi sitesi değildir. Enza Mobilya ile ilgili şikayetleri / öneri ve istekleri >>> www.enzahome.com.tr resmi sitesinden yapabilirsiniz.
Google Reklam Politikası