Menü
Kategoriler
2018 Enza Home Dekorasyon Dünyası
20 Aralık 2018 Enza Mobilya Modelleri

Tasarımlarıyla bulunduğu mekana zenginlik katan, farklı malzemeleri bir arada harmanlayan ve aynı zamanda modern tarzı sahiplenen yepyeni 2018 Enza Home dekorasyon dünyasına merhaba diyoruz.

Güvende ve rahat olmanın gerçek anlamının şehirli ve dinamik yaşam tarzının etkisinde gün geçtikçe daha sorgulanır hale gelmesiyle birlikte, yenilenmenin ve huzurun merkezine dönüşen evlerimiz ruh halimizi etkileyen en önemli unsurlardan birine dönüşüyor.
Bu doğrultuda mekanların ruhundan, kişisel ihtiyaçlardan ve çağdaş trendlerden ilham alan tasarım yolculuğumuzun asıl başarısı, sürdürülebilir malzeme tercihleri, lüks dokunuşları ve cesur
kurgularıyla kullanıcılarımıza mobilyadan halıya ve aksesuara kadar uzanan geniş bir çerçevede yaşam
konseptleri sunmaktan geçiyor.
Estetik ve konfor kavramlarını kişisel ihtiyaçlar ile şekillendiren bu konseptleri ulaşılabilir yaşam alanlarına dönüştürmek ise tasarım anlayışımızın beslendiği yenilikçi ve yaratıcı köklerimize vurgu yapıyor.
Vizyon sahibi tasarımlar ile trendlere yön vererek dekorasyon rehberliği yapan modern tasarım dünyamızı
farklı bakış açılarıyla zenginleştirmek amacıyla bu kez alanında öncü ve fark yaratan işlere imza atmış
6 başarılı ismi Enza Home Book’ta buluşturduk.
Mimar ve tasarımcılardan oluşan, farklı disiplinlerden gelen 6 stil sahibi kişi, Enza Home kullanıcılarına dekorasyona dair kolayca uygulanabilecek yenilikçi fikirler vermek için Enza Home’un yeni sezon mobilyalarıyla kendi vizyonları ışığında stilize mekanlar yarattılar.
Geleceği tasarlarken geçmişin sembollerinden yola çıkarak insan ruhuna hitap eden zamansız mekanlar
oluşturan Enza Home dünyasının huzurlu, rahat, şık ve yenilikçi yaşam konseptleri Enza Home Book sayfalarında şimdi sizleri bekliyor.

Not: Bu yazı Yataş Grup Kurumsal İletişim Direktörü Selmin Gündoğdu’nun Enza Homebook Nisan/Mayıs 2018 için yazdığı önsözüdür.

Yorumlar kapalı
*