2019 Enza Mobilya Modelleri ve Fiyatları

İkea Konsol Modelleri ve Fiyatları


Bu konsolun fiyatı 899.00 TL dir. Konsol içi iki çekmece ve ayarlanabilir bir raf bulunmaktadır mıknatıslı çıt çıtlar ile kapatılıp açıldığından kapak yüzeyin de kulp yada topuz yoktur bu durum konsol yüzey temizliğinin daha rahat bir şekilde yapılmasını da sağlamaktadır.

Bu konsolun fiyatı 529.00 TL dir. 2 farklı ölçüde hazırlanan raf ebatları kitap – dergi – gazete depolama alanı olarak kullanabileceğiniz gibi odanıza şık bir hava katacak süs objeleriniz ile de süsleyerek size hitap eden bir tarzda kullanabileceğiniz bir konsol modelidir.

Ceviz kaplama olan bu konsol modelinin fiyatı 1.099 TL içerisinde iki çekmece ve ayarlanabilir bir raf bulunduran bu konsol takımında ahşabın kendi desenli yüzeyi ile doğal bir duruş ve odanıza ayrı bir hava verecek modern bir tasarı ile kullanışlı bir konsol ile siz evini yenileyen ve yeni evlenecek çiftlere sunulmaktadır.

Yorum Yazın
Yukarı
www.enzamobilyamodelleri.com sitesi enza mobilya resmi sitesi değildir. Enza Mobilya ile ilgili şikayetleri / öneri ve istekleri >>> www.enzahome.com.tr resmi sitesinden yapabilirsiniz.
Google Reklam Politikası